Son Yazılar

Tüm Yazılar

Kitap : AMA O BAŞKA

Bu kitabı, nesnel gerçekler karşısında, öznel doğrularını savunmak için “ama o başka” demeyen insanlara olan vefa borcumdan, geçer akçe ile olmak kaydıyla, bir taksit daha ödemek için yazdım. Taksit derken, bunu para ile ilişkilendirmeyin. Para kazanmak için değil; çünkü para kazanmanın yazar olmaktan başka binlerce daha değişik yolu var; anlatacak bir hikayem olduğu için ve hayallerimin dünyayı değiştireceğine inandığım için yazdım. Bir gün bir yerde, hiç tanımadığı birine, tarif edilemeyecek bir şey yapıldığında, sadece elinden geldiği için, hayatı pahasına da olsa, bir şey yapabilenlere ithaf ettim.

Çocuk Hikâyesi: Tek Kanat


Bu hikâye, Tek Kanat’ın şahsında,
yazgısını kendi eylemleriyle gerçekleştirmek zorunda kalan tüm dezavantajlı bireylere ithaf edilmiştir..


Tüm hastalarımın mediko-legal gerekçelerden dolayı öncesi ve sonrası fotoğraflarını özenle saklıyorum.

Günümüzde hastadan izin alınmak veya kimlik gizleyici karalamalar yapmak kaydıyla öncesi ve sonrası fotoğrafların kullanılması veya ameliyatların canlı yayınlanması, kontrolsüz bir hızla ve geri dönüşü olmayan bir yoğunlukta artmaktadır. 

Bu bir e-ticarettir, ve profesyonellik ve ciddi emek gerektiren bir uygulamadır ve plastik cerrahide de çok yaygındır. Arkadaşlarımı yayınladıkları çok iyi hasta sonuçlarından dolayı kutluyorum. Ben yayınlamıyorum. Bu benim tercihim.